про жк "grand comfort"

Grand Comfort – це відмінний шанс для тих, хто бажає придбати власну квартиру в передмісті Києва у затишному клубному комплексі. ЖК “Grand Comfort” знаходиться в Ірпінській громаді (Михайлівка-Рубежівка). 

Забудовник ЖК “Grand Comfort” – кооператив будівельних компаній «Перлина Приірпіння», які реалізували десятки успішних проектів в Ірпінському регіоні. Яскравий приклад вчасної здачі проектів – ЖК «Гранд Віллас», який знаходиться поруч з ЖК “Grand Comfort”.

1

"GRAND COMFORT" – ЦЕ:

Затишні квартири в малоповерхових клубних будинках на 4-5 поверхів. Найкращі будівельні технології та безпечні довговічні матеріали.

Надійний фундамент в основі кожного будинку, зовнішні та внутрішні стіни з керамічної цегли, залізобетонні перекриття, дах з металочерепиці, а вікна – з енергозберігаючих склопакетів.

Встановлення та підключення у квартирах двоконтурного котла, сигналізатора газу, всіх лічильників.

Заведення в квартири електрики, труб водопостачання та каналізації, штукатурку стін та засклені балкони.

banner_ab4

Стратегія будівництва

Купуючи квартиру, Ви не хоче жити на постійному будівельному майданчику. Тому ми розпланували черги будівництва ЖК «Grand Comfort» таким чином, щоб кожна наступна не створювала дискомфорту тим, хто вже проживатиме в них.

При заселенні Ви обов’язково отримаєте благоустрій території, працюючі комунікації та запущену роботу сервісних служб. Ми будуємо, щоб Вам обов’язково захотілося порекомендувати нас своїм друзям та знайомим.

Наші цінності

Люди

Ми розуміємо, що Ви не просто купуєте квартиру. Ваш вибір – це бажання отримати комплекс послуг задля комфортного та щасливого проживання Вашої родини. Тому ми прораховуємо кожну дрібницю: від зручності транспортного сполучення до щоденного обслуговуванням наших мешканців.

Безпека

Безпека – основа захищеності проживання. Тому ми проектували комплекс у клубному форматі, що передбачає: пропускний пункт, повний відеонагляд закритої території, тривожні кнопки для звязку з поліцією та Муніципальною вартою, закриті парадні, сучасні відеодомофони.

Діти

З появою дітей наше життя наповнюється новими яскравими емоціями, новим змістом та додатковою відповідальністю. Групи дитячого розвитку, гуртки, підготовка до школи, початкова школа, дитячий садок, кабінет педіатра, дитячі і спортивні майданчики – все це наповнить проживання Вашої дитини необхідним змістом та створить умови для розвитку і комфорту.

banner_ab3