photo_2021-11-08-13.06.05

Кооператив будівельних компаній «Перлина Приірпіння» та відділ продажу житлового комплексу «Grand Comfort» придбали і передали лікарям амбулаторії сімейної медицини в Михайлівці-Рубежівці засоби індивідуального захисту – маски, костюми, рукавички та антисептики.

Марина Красноленська, керівниця відділу продажів ЖК «Grand Comfort» розповіла: «У нас, в Михайлівці-Рубежівці, є чудова сімейна амбулаторія. Вона має велике світле приміщення з приємним ремонтом. Тут працює чуйний досвідчений персонал. Ми вирішили підтримати наших лікарів у період загострення епідемії COVID-19 і придбали для них засоби індивідуального захисту».


Амбулаторія сімейної медицини розташована всього в 5 хв ходьби від житлового комплексу  «Grand Comfort». Вона може обслуговувати до 8 тисяч пацієнтів. Приміщення забезпечено всім медичним устаткуванням, необхідним для надання первинної медико-санітарної допомоги, та має власну лабораторію. У наступному році тут планується відкриття неврологічного та терапевтичного стаціонару. Щоб отримувати тут безкоштовну медичну  допомогу, мешканцям потрібно укласти угоди з лікарями. Графік роботи амбулаторії з 8-ї до 20-ї години в будні та з 8-ї до 14-ї в суботу. За довідками звертатися за телефонами (04597) 95200, (099) 0410379.