a26i5312

Кооператив будівельних компаній «Перлина Приірпіння» відзвітував про хід будівництва житлового комплексу «Grand Comfort», що розташований під Києвом, на території Ірпінської громади, в с. Михайлівка-Рубежівка, вул. Зарічна, 15.

Будівельні роботи виконуються згідно з графіком. На цей час у будинку 15/5 виконана цегляна кладка 1-го та 2-го поверхів, активно здійснюється цегляна кладка 3-го поверху.

У будинку 15/4 вже на завершальній стадії цегляна кладка 4-го поверху та незабаром будуть виконуватись покрівельні роботи.

Крім того, здійснюється підготовка ділянки до спорудження наступного будинку 15/7.
Виконуються роботи з підключення комунікацій до житлового комплексу, будується КНС та повністю змонтовано 2 трансформаторні підстанції електрики.

«Grand Comfort» – житловий комплекс з власною інфраструктурою та закритою територією, що складається з семи малоповерхових клубних будинків на 4 та 5 поверхів, в яких розміщено понад дев’ятсот квартир. Поруч із комплексом знаходиться ліс та озеро з набережною. Споруджується комплекс за найкращими будівельними технологіями та з безпечних матеріалів. В основі кожного будинку закладений надійний фундамент, зовнішні та внутрішні стіни побудовані з керамічної цегли та залізобетонного перекриття. Дах будинків буде виконано з металочерепиці, а вікна – з енергозберігаючих склопакетів.
Забудовник ЖК “Grand Comfort” – кооператив будівельних компаній «Перлина Приірпіння», який реалізував десятки успішних проектів в Ірпінському регіоні.

Щоб завжди бути поінформованими щодо актуальних новин, стежте за сторінками житлового комплексу «Grand Comfort» в Facebook – ЖК «Гранд Комфорт» та Instagram – @zhk_grand_comfort